Oversigt

Planlagte kurser 2024

Aabenraa (grundkursus) - torsdag d. 14. marts kl. 13 & 18

Kerteminde (forårskursus) - tirsdag d. 19. marts kl. 18

Tappernøje (forårskursus) - mandag d. 8. april kl. 13 & kl. 18

Stenstrup Fyn (forårskursus) - tirsdag d. 16. april kl. 13 & 18

Bornholm (grundkursus) - mandag d. 7. oktober kl. 13 & kl. 18

 

Se planlagte udstillinger og events her

 

Tidligere kurser

2023

Juledemo hos uniqa - Middelfart - 22. november kl. 14 & 19

Middelfart (julekursus) - mandag d. 20. november kl. 13 & 18

Bryrup (julekursus) - mandag d. 13. november kl. 13 & 18

Sæby (julekursus) - torsdag d. 9. november kl. 13 & 18

Aars (julekursus) - onsdag d. 8. november kl. 18

Aars (grundkursus) - onsdag d. 20. september kl. 18

Middelfart (vintagekursus) - torsdag d. 20. april kl. 18

Tappernøje (grundkursus) - tirsdag d. 18. april kl. 18

Bredebro (grundkursus) - torsdag d. 23. marts kl. 18

Middelfart (grundkursus) - onsdag d. 29. marts kl. 18

Hobro (grundkursus) - mandag d. 20. marts kl. 18

Slagelse (grundkursus) - onsdag d. 1. marts kl. 18

2022

Middelfart (julekursus) - Fyn - Mandag d. 21. november kl. 18

Middelfart (julekursus) - Fyn - Tirsdag d. 15. november kl. 18

Middelfart (julekursus) - Fyn - Tirsdag d. 15. november kl. 13

Middelfart (julekursus) - Fyn - Mandag d. 14. november kl. 18

Middelfart (julekursus) - Fyn - Mandag d. 14. november kl. 13

Nørre Nebel (julekursus) - Vestjylland - Mandag d. 7. november

Tappernøje (grundkursus) - Sjælland - Tirsdag d 20. september

Nørre Nebel (grundkursus) - Vestjylland - Tirsdag d. 13. september

Fredericia - Dansk Blinde Samfund - Mandag d. 30. maj

Varde - Vestjylland - Ølgod Havekreds - Tirsdag d. 29. marts

Middelfart - Fyn - Torsdag d. 24. marts 

Hornsyld - Midtjylland - Bjerre Herred Havekreds - Tirsdag d. 22. marts

Roskilde - Sjælland - Onsdag d. 16. marts 

Vemmelev - Vestsjælland - Tirsdag d. 15. marts 

Rødekro - Sønderjylland - Mandag d. 14. marts

Sindal - Vendsyssel - Torsdag d. 10. marts